Inkt, toner en labels Koop hier origineel toebehoren voor je Brother apparaat: inktpatronen, toners, papier, gelamineerde en thermische labels en andere accessoires. Supplies zoeken
Particuliere klanten Registreer je producten en beheer je online bestellingen en facturen. Brother Online portaal
Aansluiten op een computer (1) Ik heb de P-touch met de bijgeleverde USB-kabel aangesloten op de computer, zoals aangegeven tijdens de installatie van de driver,maar de installatie loopt niet door.
Foutmeldingen / LED-indicaties (6) Wanneer ik de databasefunctie wil gebruiken, treedt een toepassingsfout op. Ik kan [Labelformaatdefinities] niet openen vanuit de Voorkeursinstellingen voor afdrukken in Windows 7. Nadat ik op[Labelformaatdefinities] klik, krijg ik de foutmelding dat er 'beheerdersrechten nodig zijn voor dithulpprogramma'. Wat kan ik doen? Waarom meldt het display dat ik de instelling van de labeltypemodus moet controleren wanneer ik een tekst in een kader wilzetten ? Waarom staat er op mijn apparaat dat er een fout is in het snijmechanisme « CUTTER ERROR ! » of CutterPressed » ? Waarom wordt 'TEXT TOO LONG'! op mijn apparaat weergegeven wanneer ik op de afdrukknop druk? Wanneer ik P-touch Library wil starten, krijgt ik de waarschuwing dat er geen compatibele printer wordt gevonden.
Installatie (1) Ik heb de P-touch met de bijgeleverde USB-kabel aangesloten op de computer, zoals aangegeven tijdens de installatie van de driver,maar de installatie loopt niet door.
Apparaat (8) De tape is vastgelopen in de printer. Het inktlint (zwart) zit vast tussen de tapelagen en de tape komt nu buiten het apparaat, de tape kan nu nietworden gebruikt. Hoe krijg ik de standaardinstellingen van mijn apparaat terug? Ik heb op Code gedrukt, maar die functie werd niet geactiveerd. Tape wordt niet goed afgesneden. Waarom wordt het apparaat niet ingeschakeld wanneer ik op de aan-uitknop druk? Wanneer ik op de afdrukknop druk, gaat het apparaat uit. Wanneer ik op de snijknop druk om het label af te snijden, wordt het label midden in de tekst afgesneden.
P-touch Editor (Windows) (1) Wanneer ik de databasefunctie wil gebruiken, treedt een toepassingsfout op.
Afdrukken (9) De tape is vastgelopen in de printer. De tape is vastgelopen in het apparaat of de boven- en onderlaag van de gelamineerde tape zitten niet goed op elkaar. Het inktlint (zwart) zit vast tussen de tapelagen en de tape komt nu buiten het apparaat, de tape kan nu nietworden gebruikt. Hoe pas ik de tapemarge aan? Ik krijg verticale strepen op mijn label. Waarom loopt er een horizontale blanco streep door de tekst op mijn label? Waarom wordt het apparaat niet ingeschakeld wanneer ik op de aan-uitknop druk? Wanneer ik op de afdrukknop druk, gaat het apparaat uit. Wanneer ik op de snijknop druk om het label af te snijden, wordt het label midden in de tekst afgesneden.
Software (1) Wanneer ik P-touch Library wil starten, krijgt ik de waarschuwing dat er geen compatibele printer wordt gevonden.
Andere categorieën Verbruiksartikelen en toebehoren / Routineonderhoud Hoe... / Probleemoplossing Installatie / Instellingen Overige