- "De tonerbespaarstand uit- of aanzetten."
- Als ik probeer de firmware update tool of de I-FAX installatie tool uit te voeren dan wordt er gevraagd naar mijn typeInternetverbinding. Er zijn twee opties: 'Connect directly' of 'Using Proxy'. Welke moet ik kiezen?
- De foutmelding 'IS052 InstallNetworkDriver' wordt weergegeven wanneer u MFL-Pro Suite installeert vanaf de cd-rom of met hetvolledig driver- en softwarepakket dat u hebt gedownload uit het gedeelte 'Downloads'.
- Ik gebruik Windows. Ik plaats de cd-rom die ik bij mijn apparaat heb gekregen in mijn computer, maar het installatievenster wordtniet automatisch geopend.
- Ik wil de driver installeren met netwerkinstellingen, maar ik kan geen Brother-apparaat vinden dat op het netwerk is aangesloten.De installatie van de driver kan niet worden voltooid. (Voor Windows)
- Installeer de built-in drivers (Voor Windows 8 en Windows 10)
- Kleurinstellingen wijzigen met behulp van aangepaste instellingen in de printerdriver
- Mijn Brother apparaat toevoegen (De printerdriver) met Mac OS X 10.5 - 10.11.
- Mijn Brother machine toevoegen (De printerdriver) met Mac OS X 10.12 - 10.5.
- PaperPort™ 12SE installeren onder Windows 10.
- Status Monitor openen
- Waarom kan ik geen Legal-formaat scannen op mijn computer met Windows XP wanneer ik de WIA-driver gebruik?