STe-151 stenciltape voor etsen 24mm

Bij verhitting laat deze 24 mm stenciltape speciale vloeistoffen zoals inkt of chemische producten voor het etsen door.

21,05 € incl. btw

17,40 € excl. btw

Beschikbaar

Levering binnen de twee werkdagen
+
Zoek een verdeler

24mm breed, 3m lang

Brengt rechtstreeks markeringen aan

Ideaal voor toepassingen met etsen

Productinformatie

STE151_main

Originele Brother tapecassette van hoge kwaliteit

Zorgt voor duurzame, makkelijk leesbare resultaten

  • 24mm breed, 3m lang
  • Brengt rechtstreeks markeringen aan
  • Ideaal voor toepassingen met etsen
  • Originele Brother tapecassette van hoge kwaliteit
  • Zorgt voor duurzame, makkelijk leesbare resultaten

Productomschrijving

Deze originele STe-151 stenciltape is ontworpen voor gebruik met uw Brother P-touch labelprinter en heeft een thermisch gevoelige laag die inkt of speciale vloeistoffen doorlaat om zo rechtstreeks markeringen aan te brengen. Met deze niet-klevende tape maakt u in een handomdraai stenciltapes in diverse lengtes. Te gebruiken met P-touch labelprinters met het TZ- of TZe-logo op de behuizing.

Compatibele modellen

Toon meer +
Toon minder -

Meer voordelen

Deze originele Brother STe-151 stenciltape is speciaal ontworpen om permanente markeringen aan te brengen conform de veiligheidseisen.

Dankzij een thermisch gevoelige laag die inkt, geëtste chemicaliën of speciale vloeistoffen doorlaat en zo rechtstreeks markeringen aanbrengt, kunt u met deze STe-151 tape unieke stencils maken die u kunt gebruiken om componenten en onderdelen te identificeren. Voeg individuele productcodes, onderdelennummers of logo's toe om ervoor te zorgen dat alles permanent terug te traceren is.

Deze originele Brother tape is te gebruiken met diverse P-touch labelprinters en maakt deel uit van een essentieel markeersysteem voor onderdelen, waarmee u aan de wettelijk gestelde veiligheidseisen kunt voldoen en efficiënter kunt werken.

Terug naar boven